ÇİNE HABERLERİ / Aydın

 • Özlem Çerçioğlu, Akçaova'ya Kapalı Düğün Salonu Kazandırdı Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, Çine Akçaova Kapalı Düğün Salonu’nu açıp üreticilerin özellikle istedikleri Akçaova Mezbahası’nın da temelini attı. Başkan Çerçioğlu, Büyükşehir Belediyesi’nin Çine’de hayvancılığın merkezlerinden olan Akçaova’ya 8 milyon 500 bin lira yatırım yaptığını hatırlatıp “3 kilometre asfalt, 20 bin metrekare parke döşemesi, 3 bin metre içme suyu ve 210 metre yağmur suyu hat çalışmasının yanı sıra yıllardır istediğiniz kanalizasyonun da yüzde 50’sini bitirdik. 6 ay sonrasında kanalizasyona kavuşacaksınız” diye konuştu.
 • Büyükşehir Belediyesinin Yerel Fide Şenliği Çine'den Başladı Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, Büyükşehir Belediyesi tarafından sahip çıkılan Ata Tohumları’ndan yetiştirilen fidelerden dağıttı.
 • Çine'de Üreticilere Bitki Koruma Ürünleri Eğitimi Verildi Aydın İl Tarım ve Orman Müdürlüğü, Bitkisel Üretim ve Bitki Sağlığı Şube Müdürlüğü ile Çine İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü personelleri tarafından Çine Kabataş, Gökyaka ve Kavşit Mahallelerinde üreticilere Bitki Koruma Ürünleri uygulayıcı eğitimi verildi.
 • Başkan Çerçioğlu, Çine'de Vatandaşlarla Buluştu Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, Çine Belediye Başkanı Enver Salih Dinçer’le birlikte Çine’de vatandaşlarla buluştu.
 • AYTO Kadın Kooperatif Atölyesi Açıldı Aydın Kadın Girişimciler Kurulu AYTO Üyeleri tarafından organize edilen ve “AYTO’da Kadın İş’te Kadın” sloganıyla hayata geçirilen 8 Mart Dünya Kadınlar Günü programı AYTO Rifat Hisarcıklıoğlu Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi.
 • Kuvayi Milliye Klahramanı Efeler'de Yaşatılıyor Efeler Belediyesi tarafından Adnan Menderes Mahallesi’nde Kuvayi Milliye kahramanlarından Asaf Gökbel’in adını taşıyan park düzenlenen törenle hizmete açıldı. Açılışta, Asaf Gökbel’in kaleme aldığı ‘Milli Mücadelede Aydın’ adlı kitap davetlilere ücretsiz olarak dağıtıldı.
 • 4 Yaşındaki Çocuk Havuzda Boğuldu Aydın’ın Bozdoğan ilçesinde bahçedeki havuza düşen çocuk boğularak hayatını kaybetti.
 • Acı Haber Açıklaması Minik Efe Ölü Bulundu Aydın’ın Bozdoğan ilçesinde bahçedeki sulama havuzuna düşen 4 yaşındaki çocuk boğularak hayatını kaybetti.
 • Bakan Varank Önce Köfte Pişirdi, Sonra Tatlı İkram Etti Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Aydın’ın Çine ilçesindeki esnaf ziyaretinde bir işletmede ocak başına geçerek pişirdiği köfteleri basın mensuplarına ikram ederken, daha sonra seyyar tezgahtan satın aldığı bir tepsi tatlıyı vatandaşlara dağıttı.
 • Okullarda Anlamlı Etkinlik AYDIN – Aydın’ın Çine ilçesinde, öğrenciler meşe palamudu tohumunu saksılara ekimini gerçekleştirdiler.
 • Yaşlı Eşeğe Özel Protez Yaptılar Aydın Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) Veteriner Fakültesi Cerrahi Anabilim Dalı öğretim üyeleri, kötü huylu tümör nedeniyle bir ayağını kullanamayan yaşlı eşek için kemik ölçülerine uygun özel protez yaptı.
 • Çiftçilerin Duyarsızlığı Milyonlarca Arıyı Telef Etti Türkiye’nin en önemli arı yetiştirme ve bal üretim merkezlerinin başında gelen Aydın’da arıcılar 2019 yılına şok yaşayarak girdi. Tüm uyarılara rağmen zehirli ilaç kullanmaya devam eden Çine’deki özel bir tarım işletmesinin yakınında bulunan arılar bu yıl sezona başlar başlamaz telef oldu. Yaşanan olay üzerine Aydın Arı Yetiştiricileri Birliği ve Tarım İl ve İlçe Müdürlüğü ekipleri işletmeyi uyardı.
 • Eşeğe özel protez Aydın’da kötü huylu tümör nedeniyle bir ayağını kullanamayan yaşlı eşek için kemik ölçülerine uygun özel protez yapıldı.
 • ASKİ İsale Hatlarını Yenilemeye Devam Ediyor Aydın Büyükşehir Belediyesi ASKİ Genel Müdürlüğü, il genelinde faaliyetlerine hız kesmeksizin devam ediyor.
 • Aydın'da Domuzlara Karşı Seferberlik İlan Edildi Aydın’da çiftçilerin korkulu rüyası haline gelen domuzlara karşı seferberlik ilan edildi. Ziraat Odaları’nın çağrısı ve çiftçilerin yardım talepleri üzerine domuzlara karşı seferberlik başlatan Aydınlı avcılar, hafta sonu Çine Bereket ve Sarnıç bölgesini domuzlardan temizledi. Oldukça başarılı geçen sürek avının ardından bölge çiftçisi avcılara teşekkür etti.
 • Ağaçtan Düştü, Hayatını Kaybetti Aydın’ın Efeler ilçesinde budama yapmak için çıktığı ağaçtan düşen şahıs hayatını kaybetti.
 • GEKA, 2019 Yılı Mali Destek Programlarının Bilgilendirme Toplantıları Aydın'da Başlıyor Güney Ege Kalkınma Ajansı, 18 Şubat 2019 tarihinde ilan ettiği Güçlü Sanayi ve Temiz Üretim Mali Destek Programlarını tanıtmak ve potansiyel yararlanıcıları bilgilendirmek için düzenleyeceği toplantılara 25 Şubat 2019 tarihinde Aydın’da başlayacak.
 • Çine'de Kaybolan Görme Engelli Kadın 8 Saat Sonra Bulundu Aydın’ın Çine ilçesinde kaybolan görme engelli yaşlı kadın 8 saat sonra AFAD ekipleri tarafından boş bir arazide bulundu.
 • Muğla'daki Göçükte Hayatını Kaybeden Engin Tutuk Son Yolculuğuna Uğurlandı Muğla’nın Milas ilçesindeki özel bir işletmeye ait maden ocağında meydana gelen göçükte hayatını kaybeden Engin Tutuk son yolculuğuna uğurlandı.
 • Başkan Çerçioğlu Çine'de Düzenlenen Deve Güreşlerini İzledi Aydın’ın Çine ilçesinde bu yıl 30’su gerçekleştirilen deve güreşlerini izleyen Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu vatandaşlardan yoğun ilgi gördü. Güreşleri izlediği sırada çocuklarla da yakından ilgilenen Başkan Çerçioğlu, gruplarında dereceye giren develerin sahiplerine ödül verdi.
 • Aydın TÜMSİAD, İl Milli Eğitim Müdürü Okumuş'u Ziyaret Etti Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği (TÜMSİAD) Aydın Şubesi Yönetim Kurulu, Aydın’da kısa bir süre önce göreve başlayan İl Milli Eğitim Müdürü Seyfullah Okumuş’a nezaket ziyaretinde bulundu.
 • Aydın Müftülüğü'nün 'Temel Aile Bilinci' Eğitimleri Devam Ediyor Aydın Müftülüğü Aile Dini Rehberlik Bürosu tarafından verilen “Temel Aile Bilinci “ eğitimleri il genelinde devam ediyor.
 • Aydın'a 11 Baraj Ve 7 Gölet İnşa Edildi AYDIN – Orman ve Su işleri Bakanlığı’nın son 16 yılda Aydın’da gerçekleştirdiği yatırımlarla 11 baraj ve 7 gölet tamamlanırken; kentin 2050 yılına kadar olan su ihtiyacı giderildi.
 • Başkan Çerçioğlu'ndan Miting Gibi Açılış Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, Çine’de miting havasında açılış yaptı.
 • Aydın Jandarması Kuruluş Yıl Dönümü Çocuklarla Kutladı Aydın İl Jandarma Komutanlığı 180. Yıl Kuruluş Yıldönümü etkinleri kapsamında Çine’de öğrenciler ile buluştu.
 • Çine'de 'Yaya Öncelikli Trafik' Kampanyası Çine’de "Yaya öncelikli trafik" kampanyası kapsamında etkinlik gerçekleştirildi. İçişleri Bakanlığı, trafikte yaya önceliği bilincinin oluşturulması ve yaya geçitlerinin kullanımını yaygınlaştırılması amacı ile ’Öncelik Hayatın, Öncelik Yayanın’ sloganıyla proje başlattı.
 • Başkan Özakcan Muhtarlarla Bir Araya Geldi Efeler Belediye Başkanı M. Mesut Özakcan, ilçedeki muhtarlar ile düzenlenen yemekli toplantıda bir araya geldi.
 • 7 Eylül Mahallesi Sakinlerinden ASKİ'ye Teşekkür Efeler ilçesine bağlı Yedi Eylül Mahallesi Muhtarı Mevlüt Zeren, Büyükşehir ve ASKİ’nin yatırımlarına değinerek mahalleli olarak tüm taleplerinin yerine getirildiğinden bahsetti.
 • Rektör Aldemir, Uluslararası Gıda Tarım Ve Hayvancılık Fuarına Katıldı AYDIN – Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) Rektörü Prof. Dr. Osman Selçuk Aldemir, 7. Aydın Uluslararası Gıda Tarım ve Hayvancılık Fuarı’na katıldı.
 • Başkan Çerçioğlu Çineli Kadınlarla Buluştu Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu Çineli kadınlarla bir araya geldi.
 • ATB, Türkiye Ekonomi Şurası'na Katıldı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla TOBB’da yapılan Türkiye Ekonomik Şurası’na Aydın Ticaret Borsası da katıldı.
 • Aydın'da 166 Kader Mahkumu Okullarda Çalışıyor Aydın’da kamu hizmeti cezası bulunan 166 hükümlü belirlenen okullardaki eksiklikleri, denetimli serbestlik tedbiri altında gideriyor.
 • Çineli Gençler İşletmeciliği Yerinde Gördü Aydın’ın merkezin ilk turizm oteli olarak hizmete başlayan Aymira Otel misafirlerinin yanında öğrencileri de ağırlamaya başladı. İl genelinde turizm ve ticaret eğitimi veren meslek liseleri uygulama dersleri kapsamında Aymira Otel’in işleyişini ele alıyor. Ticari hayatına tartıcılık ve simit satarak başlayan Aymira Otel Yönetim Kurulu Başkanı Abdurrahim Tikbaş, gençlere ticaretin ve işletmeciliğin sıralarını anlattı.
 • Mustafa Savaş Açıklaması 'Aydın'da Olmazsa Olmazımız, Katılımcı Bir Yönetim Anlayışı Olacak' Cumhur İttifakı’nın Aydın Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve AK Parti Milletvekili Mustafa Savaş, Çine’de muhtarlarla, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileriyle ve mahalle başkanlarıyla bir araya geldi.
 • Karda Mahsur Kalan Beş Kişiyi Büyükşehir Ekipleri Kurtardı Aydın Büyükşehir Belediyesi ekipleri yoğun kar yağışından dolayı mahsur kalan beş rüzgâr elektrik santralı çalışanını kurtardı. Kendi çabalarıyla yolu açmaya çalışan fakat başarılı olamayan çalışanların imdadına Aydın Büyükşehir Belediyesi yetişti.
 • Karda Mahsur Kalan Santral İşçileri Kurtarıldı Aydın Büyükşehir Belediyesi ekipleri yoğun kar yağışından dolayı mahsur kalan beş rüzgâr elektrik santralı çalışanını dün akşam kurtardı. Kendi çabalarıyla yolu açmaya çalışan fakat başarılı olamayan çalışanların imdadına Aydın Büyükşehir Belediyesi yetişti.
 • Aydın Büyükşehir, Yetiştiriciyi Ege Et İle Destekliyor Aydın Büyükşehir Belediyesi’nin vatandaşların sağlıklı, kaliteli, hijyenik ve ekonomik yerli ete ulaşabilmesi için 5 milyon liralık yatırımla modernize ettiği Ege Et, tüketicilerin memnuniyetini kazanırken üreticileri de desteklemeye devam ediyor.
 • Başkan Çerçioğlu, Çine'de Halkın Taleplerini Yerine Getiriyor AYDIN – Aydın Büyükşehir Belediyesi ASKİ Genel Müdürlüğü ekiplerinin Çine’de alt ve üst yapı çalışmaları hız kesmeden devam ediyor.
 • Aydın'da Kuyuya Düşen Büyükbaş Hayvan Kurtarıldı Aydın’ın Çine ilçesinde sabah saatlerinde sulama kuyusuna düşen büyükbaş hayvan, Aydın Büyükşehir Belediyesi İtfaiyesi ve Veteriner İşleri Şube Müdürlüğü’nün ortak çalışmasıyla kurtarıldı.
 • Başkan Çerçioğlu, Çineli Muhtarlarla Buluştu Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, Çine’de görev yapan mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi.
 • Hurdaya Dönen Araçlardan Sağ Çıktılar Aydın-Muğla Karayolu’nda iki otomobilin karıştığı kazada şoför ve yolcuların taktıkları emniyet kemeri hayat kurtardı. Kazayı yara almadan atlatan araçtaki şahıslar kaza sonrası ise hem panik hem de yara almadıkları için şaşkınlık yaşadı.
 • Aydın'da 1050 Adet Gümüş Sikke Ele Geçirildi Aydın’ın Çine ilçesinde, jandarma tarafından şüphe üzerine durdurulan araçta yapılan aramada Helenistik çağa ait 1050 adet sikke ele geçirildi.
 • Çine'de Şüpheli Ölüm Aydın’ın Çine ilçesinde bir işletmede çalışan Serkan Emre, kaldığı pasajın odasında ölü bulundu.
 • AK Partili Savaş, Sağlık Bakanı Koca'yı Ziyaret Etti TBMM KİT Komisyonu Başkanı ve AK Parti Aydın Milletvekili Mustafa Savaş, Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca’yı makamında ziyaret etti.
 • Başkan Çerçioğlu, Çine Pazarını Ziyaret Etti Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, Çine Pazarı’nı ziyaret ederek vatandaşlarla buluştu.
 • Kamyon Şarampole Uçtu; 1 Yaralı Aydın’ın Çine ilçesinde meydana gelen trafik kazasında bir kişi yaralandı.
 • Adnan Menderes Barajı 8 Yılda 1,4 Milyon Lira Ekonomik Fayda Sağladı AYDIN – Aydın’da, Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından 2010 yılında hizmete açılan Çine Adnan Menderes Barajı’nın 91 bin dekar araziyi taşkından koruyarak ekonomiye yıllık 180 milyon lira katkı sağladığı belirtildi.
 • Onlara 365 Gün Engel Yok Aydın’da engelli bireyler aileleriyle birlikte her hafta düzenlenen kültürel ve sosyal etkinliklerle, toplumun içinde yer alma ve kendilerini geliştirme fırsatı buluyor.
 • Şarlan Tabiat Parkı Ziyaretçilerini Bekliyor Tarım ve Orman Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar Aydın İl Müdürlüğü tarafından Aydın’daki mesire alanları yeniden düzenlendi. Vatandaşların yaz kış tabiat harikası parklarda hoşça vakit geçirebilmesi amacıyla yapılan düzenlemeler kapsamında Şarlan Tabiat Parkı baştan aşağıya yenilendi. Şöminelerinden kebap kuyularına kadar baştan aşağıya yenilen Tabiat Parkı bundan sonra ziyaretçilerine yaz kış hizmet verecek .
 • Büyükşehir Aydın'ı Kış Çiçekleriyle Güzelleştiriyor Kent estetiğini ön plana çıkarmak ve vatandaşların daha ferah bir kentte yaşamalarını sağlamak için Aydın Büyükşehir Belediyesi tarafından çiçeklendirme çalışmalarına kış grubu çiçekleriyle devam ediliyor. Çiçeklendirme çalışmalarının yanı sıra Aydın’ın bütün ilçelerinde çevre düzenlemeleri ve ağaç dikimleri de yapılıyor.
 • Zeytinde Yok Yılı Olunca Yük Hayvanları Azat Edildi Türkiye’de en fazla zeytin üretiminin yapılığı illerin başında gelen Aydın’da bu yıl zeytin ağaçlarının ürün vermeyince yük hayvanlarına gün doğdu. Bir çok köylü taşıyacak yükü olmayınca eşekleri azat etti. Kırsal köylerde sezon boyunca yükten uzak bir dönem geçirecek olan eşekler özgürlüğün tadını çıkarıyor.
 • Ümmet Akın Çalışmalarını Çine'de Sürdürdü Germencik Belediye Başkanı ve MHP Aydın Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ümmet Akın, haftaya Çine ilçe esnafını ziyaret ederek başladı. Her gün farklı bir ilçede programlarını gerçekleştiren Akın; esnafla bir araya geldi ve Çine’nin sorunlarını dinleyerek çözüm önerilerini ve projelerini anlattı.
 • Trafik Kazasında Hayatını Kaybeden Çineli Asker Son Yolculuğuna Uğurlandı Askerlik görevini yaptığı Ankara’dan Aydın’a izne gelen ve trafik kazasında hayatını kaybeden Tayfur Akcan (20) sevenlerinin gözyaşları arasında toprağa verildi.
 • Bakkalı Gasp Eden Şebeke Jandarmadan Kaçamadı Aydın’ın Çine ilçesine bağlı kırsal Yolboyu mahallesinin bakkalını silahla basarak kasadaki paraları değerli eşyaları gasp eden 4 kişilik şebeke güvenlik güçlerinin titiz çalışması sonucu yakalandı. Adliyeye sevk edilen 4 kişi yaklaşık 10 saat ifade verdi. Hakim karşısına çıkarılan sanıklardan 2’si tutuklanırken, 2 zanlı da adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.
 • Kimyasaldan Etkilenen Oğul Öldü, Baba Son Anda Kurtarıldı Aydın’ın Çine ilçesi Sanayi Sitesi’nde sıcak demircilik yapan ve kestiği varilin içinden kimyasalın akması sonrası zehirlenen Mehmet Cesur (31), yaklaşık 10 gündür tedavi gördüğü hastanede yaşam mücadelesini kaybetti.
 • Gençlerden AK Parti'li Erürker'e Büyük İlgi AK Parti Aydın Büyükşehir Belediye Başkan aday adayı Hakan Çağlar Erürker, yerel seçim öncesi çalışmalarını hızla sürdürüyor.
 • Çine'de Çalınan Hayvanlar Jandarma Tarafından Bulundu Aydın’ın Çine ilçesinden çalınan iki adet büyükbaş hayvan Jandarmanın yaptığı çalışma sonrası bulunarak sahibine teslim edildi.
 • Ümmet Akın; 'Aydın, Kırsal Kalkınmada Öncü Olacak' AYDIN – MHP Aydın Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ümmet Akın, Çine ziyaretinde tarıma dayalı kırsal kalınma projesi hakkında bilgilendirmelerde bulundu.
 • Aydın'da 221 Genç Çiftçinin Hayvanları Dağıtılmaya Başlandı Kırsal Kalkınma destekleri kapsamında Aydın’da 2018 yılı içerisinde tahsis edilen 221 projede yer alan genç çiftçilerin hayvanları dağıtılmaya başlandı.
 • Aydın'da Trafik Kazası, 1 Ölü Aydın’ın Çine ilçesinde meydana gelen trafik kazasında motosiklet sürücüsü hayatını kaybetti.
 • Kazada Ölen Gencin Yakınlarının Ağıtları Yürekleri Dağladı Aydın-Muğla karayolunda sabahın erken saatlerinde meydana gelen trafik kazasında bir kişi feci şekilde hayatını kaybederken, araç sürücüsü de hastaneye kaldırıldı. Kazayı duyup olay yerine gelen 29 yaşındaki ölen gencin yakınlarının feryatları yürekleri dağladı.
 • Gülsüm Nine'nin Yaşam Azmi Türkiye’de insanların en uzun yaşadığı şehirlerin başında gelen Aydın’da bilinçli kişiler uzun ve sağlıklı yaşayabilmek için toprakla irtibatını kesmiyor. Aydın’ın Çine İlçesi’ne bağlı Kırsal Hallaçlar Mahallesi’nde yaşayan 82 yaşındaki Gülsüm Öztürk, bizzat kendi yetiştirdiği ürünlerle beslendiğini ve bir yandan üretmeye çalışırken diğer yandan da sağlığını kazandığını söyledi.
 • Büyükşehir Üç Mahalleyi Daha Kanalizasyon Altyapısına Kavuşturuyor Aydın Büyükşehir Belediyesi ASKİ Genel Müdürlüğü, il genelinde altyapı yatırımlarını aralıksız sürdürüyor.
 • Aydın Büyükşehir Belediyesi 70 Aileye Sakız Koyunu Hibe Etti Aydın Büyükşehir Belediyesi, “Aile Tipi Koyunculuk” projesi kapsamında 70 aileye 160 adet sakız koyunu ve koç hibe etti.
 • Jandarmadan Trafik Terörüne Projeli Uygulama Aydın İl Jandarma Komutanlığı tarafından ‘Trafik kurallarına uymak, yaşama sımsıkı sarılmaktır’ projesi kapsamında okul servis araçlarına trafik kurallarını gösteren afişler asıldı.
 • Aydın'da FETÖ Sanıklarına Ceza Yağdı Açıklaması 8 Sanığa 51 Yıl 48 Ay 10 Gün Ceza Verildi Aydın 3. Ağır Ceza Mahkemesi’nde devam eden FETÖ sanıklarına yönelik yargılamada 8 dosya hakkında karar verildi. Hakim karşısına çıkarılan 8 sanığa FETÖ/PDY Silahlı Terör Örgütüne Üye olmak suçundan 51 yıl 48 ay 10 gün hapis cezasına hükmedildi.
 • Aydın'a Gelin Gelen S.Y. Terör Örgütü İle Bağlantılı Çıkınca Tutuklandı Aydın’ın Çine ilçesinde operasyon gerçekleştiren güvenlik güçleri başka bir ilden gelin gelen kadını terör örgütüne üye olmak ve terör propagandası yapmaktan gözaltına aldı. Kadın çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.
 • Yaşlı Çift Unuttu, Devlet Unutmadı Aydın’ın Çine ilçesinde yaşlı bir çiftin evine yardım bahanesi ile çuvalla soğan getirip çiftin kefen parasını çalan 2 kişi, olaydan 4 yıl sonra yakalanarak tutuklandı. Yaşlı çift, “Biz o gün çok üzüldük, çok perişan olduk. Aradan geçen süre zarfında her şeyi unutmuştuk ama devletimiz unutmamış. Tutuklandılar, belki bir daha suç işlemezler” diyerek güvenlik güçlerine teşekkür etti.
 • Kaza Değil Cinayet Çıktı, Zanlıların İtirafları Kan Dondurdu Aydın’ın Çine ilçesine bağlı Karakollar Mahallesi kırsalında Cumartesi gecesi otomobili ile birlikte yanmış vaziyette bulunan Muharrem Özcan’ın kaza sonucu değil cinayet sonucu hayatını kaybettiği belirlendi. Olayla ilgili gözaltına alınan gencin 3 arkadaşı adliyeye sevk edildi. Zanlılardan 2’si tutuklanırken biri de adli kontrol şartı ile serbest bırakıldı.
 • Ramazan'ın Adı Artık Çeşmede Yaşayacak Aydın’ın Çine ilçesi Akçova mahallesi yakınlarında geçtiğimiz gün geçirdiği trafik kazası sonucu hayatını kaybeden 27 yaşındaki Ramazan Civelek’in adı halk çeşmesinde yaşayacak. Çine Belediyesi personeli olan ve Dereli mahalle Muhtarı Mustafa Civelek’in oğlu Ramazan Civelek’in bugün adını taşıyan çeşmenin inşasında çalıştığı öğrenildi.
 1  2  ...  20  21