KÖŞK HABERLERİ / Aydın

 • Köşk'te İnsan Eliyle Çevre Felaketi Aydın’ın Köşk ilçesinde yerleşim yerlerinin en büyük sıkıntılarından biri çöplük yangınları olmaya başladı. Köşk Belediyesi tarafından çeşitli yerlerde gelişigüzel oluşturulan çöplüklerde meydana gelen bazen de bizzat ateşe verilen çöplüklerdeki yangınlar sorun olmaya başladı. Günlerce devam eden yangınlar çevre sorununa neden olduğu gibi arazi yangınlarına da davetiye çıkarıyor.
 • Gece Eve Dönmeyen Çiftçinin Ölüsü Bulundu Aydın’ın Köşk ilçesinde yaşayan 43 yaşındaki İsa Bayram, ilek toplamak için gittiği dağda ölü bulundu. Cumhuriyet Savcılığı tarafından el konulan olayla ilgili soruşturma başlatılırken, şahsın cesedi kesin ölüm sebebinin belirlenebilmesi için Adli Tıp Kurumu’na kaldırıldı.
 • Köşk Ilıdağ'dan Başkan Çerçioğlu'na Ziyaret İYİ Parti Köşk Belediye Başkan Adayı Veli Tuna ve Köşk Ilıdağ Mahallesi Muhtarı Halil Tok beraberlerindeki heyetle birlikte Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’na nezaket ziyaretinde bulundu.
 • Köşk 100. Yıl Ortaokulu Avrupa'da Türkiye'yi Temsil Etti Köşk 100. Yıl Atatürk Ortaokulu, STEM Alliance yarışmasındaki ilk on projeden biri olan "Little STEAMer" adlı projesiyle Avrupa’da Türkiye’yi temsil etti.
 • Çalıştığı İş Yerinin Sekreterini Kaçırdı, 2 Gün Sonra Ölü Bulundu İzmir’in Ödemiş ilçesinden kız kaçırdığı gerekçesiyle 2 günden bu yana aranan kamyon şoförü Mehmet Çayır, Aydın’ın Köşk ilçesindeki annesinin evinde ölü bulundu.
 • Köşk'te Öğretmenlere Erasmus Eğitimi Verilecek Aydın’ın Köşk ilçesinde İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün Güney Ege Kalkınma Ajansı destek programı kapsamında birinci seçilen projesi ile 25 öğretmene Erasmus AB Projeleri yazma eğitimi verilecek.
 • Sel, Mezarları Söküp Götürdü Aydın’da etkili olan sağanak yağış sele dönüştü. Efeler ilçesine bağlı Kuyucular Mahallesi’nde kanalların taşması sonucu oluşan sel sonucu kırsal mahalledeki mezarlıklar yerinden söküldü. Bazı mezarların açılması sonucu ekipler ve ölenlerin yakınları açılan mezarları yeniden kapattı.
 • Köşk MYO Öğrencilerinden Kitap Kampanyası AYDIN – Adnan Menderes Üniversitesi Köşk Meslek Yüksek Okulu (MYO) öğrencileri tarafından “Sıradaki Kitap Senden” projesi kapsamında 22 Mart – 17 Mayıs 2019 tarihlerinde toplanan yaklaşık 2 bin kitap, Köşk’ün mahallelerinde bulunan ilköğretim okullarına dağıtıldı.
 • Köşk Bayrama Hazırlanıyor Yaklaşan Ramazan Bayramı öncesi ‘Daha Güzel Bir Köşk İçin’ sloganıyla yola çıkan Köşk Belediyesi, park, bahçe, cadde ve sokaklarda temizlik çalışması başlattı.
 • Sert Sigorta'dan Çiftçilere 'Tarsim' Uyarısı Türkiye’nin en önemli tarımsal üretim merkezlerinin başında gelen Aydın’da çiftçilerin en büytük sıkıntısının doğal afetler olduğu belirtildi. 14 Mayıs dünya çiftçiler günü dolayısıyla açıklama yapan sigortacı Muhammet Sert, her geçen gün şartları zorlaşan çiftçilere Tarım Sigortaları Havuzu (Tarsim) hizmeti de verdiklerini belirtti.
 • Köşk MYO'dan Kariyer Günleri Etkinliği AYDIN – Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) Köşk Meslek Yüksek Okulu (MYO) tarafından düzenlenen kariyer günleri etkinliği gerçekleşti.
 • Dedesinin Tarifi İle Seri Üretime Başladı Aydın’ın Köşk ilçesinde dedesinden kalma tarifle yaklaşık 25 yıl önce sabun üreten İli İhsan Bayram, yüzlerce yıllık geleneksel yöntemle seri üretime başladı. Yıllık ortalama 100 tona yakın geleneksel yöntemle sabun üretimi yaptığını belirten Ali İhsan Bayram, eski sabunların sadece hijyenik değil aynı zamanda daha sağlıklı olduğunu belirtti.
 • Asırlık Hatice Teyze'den Gençlere Nasihat Aydın’ın Köşk ilçesinde yaşayan 95 yaşındaki Hatice Orhan, ülkenin en büyük sıkıntısının sosyalleşme adına yaşanan kültürel yozlaşma olduğunu belirtti. Bir asra dayanan yaşına rağmen halen basın yayın organlarını takip edip kültürel eserler okuyan Hatice Orhan, “Günümüzde pek çok sorunun diploma veren eğitim modelleri ile çözüleceği zannediliyor. Ülkedeki her ferdin birçok diploması var ama vefayı rafa kaldıran eğitim modeli ile bu ülkenin geleceğinden endişeliyim” dedi.
 • Aydın'ın 5 İlçesinde 20 Hırsızlık Olayına Karışan 4 Şüpheli Jandarmadan Kaçamadı AYDIN – Aydın’ın Efeler, Köşk, Yenipazar, Bozdoğan ve Sultanhisar ilçelerinde meydana gelen 20 ayrı hırsızlık olayının faili oldukları iddia edilen 4 şüpheli jandarmanın operasyonuyla yakalandı.
 • Köşk'te Centilmenlik Ziyareti Krize Döndü Aydın’ın Köşk ilçesinde Millet İttifakı adayı olarak belediye başkanlığı seçimlerine giren, ancak seçimi kaybedince rakibi Nuri Güler’e ‘Hayırlı olsun’ ziyaretine giden Veli Tuna şok yaşadı. Başkan seçilen Nuri Güler’in Veli Tuna’nın ziyaretinden sonra arkasından yaptığı ‘Vicdanını rahatlatmaya gelmiş’ şeklindeki konuşmasını centilmenlik ziyaretini krize döndürdü. Veli Tuna, “Kem söz sahibine aittir” diye konuşurken Nuri Güler de “Yanlış anlaşıldık” ifadelerini kullandı.
 • Köşk MYO'da 'İş Kulübü' Eğitimi Düzenlendi AYDIN – Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Köşk Meslek Yüksek Okulu’nda ‘İş Kulübü’ eğitimi düzenlendi.
 • Köşk Belediye Başkanı Güler, Rektör Bircan'ı Ziyaret Etti Köşk Belediye Başkanı Nuri Güler ile AK Parti Köşk İlçe Başkanı Halil Mollaoğlu, Adnan Menderes Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Osman Selçuk Aldemir’i makamında ziyaret etti.
 • Robot Yarışmasına Katılacak Öğrencileri, Başkan Güler Yolcu Etti Önceki gün görevine başlayan Köşk Belediye Başkanı Nuri Güler, ilçesinden ‘Uluslararası MEB Robot Yarışması’na katılacak öğrencileri Belediye’nin olanakları ile yolcu etti.
 • Köşk Belediye Başkanı Güler, Dualarla Görevi Devraldı Aydın’ın Köşk ilçesinde belediye başkanı seçilen Nuri Güler, görevini dualarla devraldı. Belediye önünde düzenlenen törene vatandaşlar yoğun ilgi gösterirken mazbatayı aldıktan sonra Köşk Belediye Başkanı olarak ilk mesajını veren Başkan Güler, “Kimseyi ötekileştirmeden bu hizmet çıtasını daha da yükseklere taşıyacağız” dedi.
 • Aydın Dağlarında At Ve Öküzler Tarım İçin Mesaiye Başladı Türkiye’de en çok kestane ve incir üretiminin gerçekleştiği Aydın’ın verimli dağlarında at ve öküzler toprağa cemrenin düşmesi ile birlikte mesaiye başladı. Eski çağdan klam sistemle üretime devam eden çiftçiler ise, ekonomik koşullardan dolayı değil teknolojinin henüz dağlık alanlardaki tarım arazilerine sürecek kabiliyete sahip makineleri geliştirememesi nedeniyle at ve öküzlerle çift sürmek zorunda kaldıklarını belirttiler.
 • Bakan Selçuk, Memleketi Köşk'te Cumhur İttifakı Adayına Destek İstedi Aile ve Sosyal Çalışma bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, baba ocağı Aydın’ın Köşk ilçesinde düzenlenen mitingde halka hitap ederek Cumhur İttifakı Belediye başkan Adayı Nuri Güler’e destek istedi. Seçimlerin sıradan bir yerel seçim olmadığını belirten Bakan Selçuk, “Biz Köşk’e efendi değil hizmetkar olmaya geliyoruz” dedi.
 • Aydın Valiliğinden Köşk Mustafa Kemal Caddesi Açıklaması Aydın Valiliği, Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’nun giremediğini ve kapatıldığı için halkın tepki gösterdiğini iddia ettiği Köşk ilçesi Mustafa Kemal Caddesiyle ilgili olarak bir açıklama yaptı.
 • Başkan Adayı Nuri Güler, Soğukkuyu Ve Çarşı Mahallesinde Halkla Buluştu AK Parti’nin kalesi durumundaki Köşk ilçesinde seçim çalışmalarının sonuna gelen Cumhur İtrtifakı’nın adayı Nuri Güler, eski Kültür ve Turizm Bakanı Atilla Koç ile birlikte Soğukkuyu ve Çarşı mahallelerinde çalışmalarına devam etti. İlçe merkezindeki etkinliklerinde vatandaşlardan yoğun ilgi gören Başkan Adayı Nuri Güler, rakibi Veli Tuna’yı eleştirerek “Bizleri taklit etmeye çalışıyorlar. Açıkladığımız projeleri açıklamaya çalışıyorlar ama taklit etmeyi bile beceremiyorlar” diye konuştu.
 • Köşk'te Yaşam Boyu Öğrenme Etkinlikleri Devam Ediyor AYDIN – Aydın’da, Yaşam Boyu Öğrenme etkinlikleri kapsamında ADÜ Köşk Meslek Yüksek Okulunda (MYO) “İş Dünyası Meslek Yüksekokulu Mezunlarından Neler Bekliyor” konulu konferans düzenlendi.
 • Köşk Adayı Veli Tuna Açıklaması 'Bizim Derdimiz Kaynak Oluşturmak' İYİ Parti Köşk Belediye Başkan Adayı Veli Tuna, Serdaroğlu Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya geldi.
 • Başkan Kılınç'tan Köşk Kaymakamı Kaya'ya Fahri Hemşerilik Beratı Köşk Belediye Başkanı Rıfat Kadri Kılınç, İlçe Kaymakamı Serdar Kaya’ya Köşk halkının teşekkür ve şükran duygularına tercüman olmak adına "Fahri Hemşerilik” beratı takdim etti.
 • Köşk Adayı Veli Tuna; 'Rakibim Mağlubiyeti Çoktan Kabul Etmiş' İYİ Parti Köşk Belediye Başkan Adayı Veli Tuna, Soğukkuyu Mahallesi mitinginde Ak Parti’nin adayı Nuri Güler’in mağlubiyeti iyice kabul ettiğini söyledi.
 • Nuri Güler, Serdaroğlu Mahallesi Sakinleri İle Bir Araya Geldi Cumhur ittifakı Köşk Belediye Başkan Adayı Nuri Güler, seçim çalışmalarını Serdaroğlu Mahallesi’nde devam etti. Kültür ve Turizm eski Bakanı Atilla Koç’un da katıldığı mahalle mitinglerinde konuşan Nuri Güler, kararsız olan vatandaşlara seslenerek “Zillet ittifakına değil Millet İttifakına destek verin” dedi.
 • Karatepeliler Cumhur İttifakı Adayı Güler'i Bağılarına Bastı Cumhur İttifakı Köşk Belediye Başkan Adayı Nuri Güler, Karatepe Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya geldi. Kurtuluş Savaşı’nda Yunan mezalimin en şiddetli yaşandığı Karatepe Mahallesi’ni meclis üyesi adayları ile birlikte ziyaret eden Başkan Adayı Nuri Güler, “Şehit kanları ile sulanmış bu topraklar bize atalarımızın emanetidir. Bu topraklara hizmetin en iyisini sunmak boynumuzun borcudur” diye konuştu.
 • Baklaköy'den Veli Tuna'ya Nazar Boncuğu İYİ Parti Köşk Belediye Başkan Adayı Veli Tuna, baba ocağı olan Baklaköy’de büyük bir samimiyetle karşılandı.
 • Yaşar Baş'tan Cumhur İttifakına Destek Açıklaması Ak Parti’den Belediye Başkan aday adaylığını açıklayan ancak Cumhur İttifakı tarafından Nuri Güler’in aday gösterildiği Aydın’ın Köşk ilçesinde Yaşar Baş, Cumhur İttifakı adayı Nuri Güler’e tam destek verdiğini açıkladı. Ülkenin içinde bulunduğu durum nedeniyle Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın gösterdiği adaya tam destek vermesi gerektiğine inandığını kaydeden Yaşar Baş, “Seçimler yerel seçim olmaktan çıkmıştır. Bu nedenle ‘beka sorunu’na karşı Cumhur ittifakının yanında ve destekçisiyim” dedi.
 • Nuri Güler, Köşk İçin Hazırladığı Projeleri Anlatmaya Devam Ediyor AYDIN – Cumhur İttifakı Köşk Belediye Başkan Adayı Nuri Güler, seçim çalışmaları kapsamında ziyaret ettiği Beyköy ve Uzundere mahallelerinde Köşk için hazırladıkları projeleri anlattı.
 • Köşk Adayı Veli Tuna Gençlerle Bir Araya Geldi İYİ Parti Köşk Belediye Başkan Adayı Veli Tuna, CHP ve İYİ Parti Gençlik Kollarıyla kahvaltıda bir araya geldi.
 • Tuna Açıklaması 'Kaynağın Nasıl Oluşturulacağını Ben İyi Biliyorum' Seçim ziyaretlerini Başçayır Mahallesi’nde sürdüren Millet İttifakı Köşk Belediye Başkan Adayı Veli Tuna, kendisine yöneltilen iddialara yanıt verdi.
 • Başkan Çeçrioğlu, Yavuzköy'de Keşkek Hayrına Katıldı Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu Köşk Yavuzköy’de düzenlenen keşkek hayrına katılarak vatandaşlarla bir araya geldi.
 • Cumhur İttifakı Adayı Güler; Köşk'te Hemşehrileri İle Bir Araya Geldi Cumhur ittifakı Köşk Belediye Başkan Adayı Nuri Güler, seçim çalışmalarını Köşk Işık Kıraathanesi’nde devam etti. Halka seslenen Başkan Adayı Nuri Güler, halkla omuz omuza olup Belediyeyi ortak akıl ile yöneteceklerini söyledi.
 • Özlem Çerçioğlu'ndan Köşk Ilıdağ'da Miting Gibi Temel Atma Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu Köşk’ün Ilıdağ Mahallesi’nde içme suyu deposunun temel atma törenini gerçekleştirdi.
 • Başçayır İtfaiye Tankerine Kavuştu İYİ Parti Köşk Belediye Başkan Adayı Veli Tuna, seçilmeden getirdiği hizmetlere devam ediyor.
 • Köşk İYİ Parti'den Çanakkale Zaferi İçin Fener Alayı Çanakkale Zaferi’nin 104. Yılında Köşk’te yüzlerce kişi ellerinde meşalelerle fener alayına katıldı.
 • Başkan Adayı Güler, Meşalelerle Karşılandı Cumhur İttifakı Köşk Belediye Başkan Adayı Nuri Güler, seçim çalışmaları kapsamında ziyaret ettiği Başçayır Mahallesi’nde meşalelerle karşılandı. Programa katılan Kültür ve Turizm eski Bakanı Atilla Koç, hemşerilerine 18 Mart’ın önemini anlattı.
 • Cumhur İttifakı Adayı Güler Akçaköy'de Halkla Buluştu Cumhur İttifakı Köşk Belediye Başkan Adayı Nuri Güler, ilçeye bağlı Akçaköy Mahallesi’nde halkla kucaklaştı. Başkan Güler’e AK Parti ve MHP yöneticilerinin yanı sıra Kültür ve Turizm eski Bakanı Atilla Koç ve Ak Parti Aydın Milletvekili Bekir Kuvvet Erim eşlik etti.
 • Cumhur İttifakının Çiftlik Mitingi Dua İle Başladı Cumhur İttifakı Köşk Belediye Başkan Adayı Nuri Güler ve ekibinin seçim çalışmaları kapsamında Köşk Çiftlik mahallesini ziyaret etti. Mitinge dönüşen köy ziyaretindeki konuşmalar Yenizelanda’da Müslümanlara yönelik gerçekleştirilen menfur terör saldırısında şehit düşenlerin ruhuna okunan dualarla başladı.
 • Köşk Adayı Veli Tuna, Çalışmalarını Yavuzköy'de Sürdürdü İYİ Parti Kosk Belediye Baskan Adayı Veli Tuna, seçim çalışmalarını Yavuzköy Mahallesinde sürdürdü.
 • Köşk Adayı Tuna, Yeni Zelanda'daki Terör Saldırısı Nedeniyle Seçim Ziyaretini İptal Etti İYİ Parti Köşk Belediye Başkan Adayı Veli Tuna, Yeni Zelanda’da Müslümanlara yönelik yapılan terör saldırısı nedeniyle seçim ziyaretini iptal etti.
 • Cumhur İttifakı Köşk Adayı Nuri Güler, Gökkiriş Sakinleriyle Buluştu AYDIN – Cumhur İttifakı’nın AK Partili Köşk Belediye Başkan adayı Nuri Güler, seçim çalışmaları kapsamında ziyaret ettiği Gökkiriş Mahallesinde vatandaşların sorunlarını dinledi.
 • Tuna, Serdaroğlu Mahallesi'ni Ziyaret Etti Millet İttifakı Köşk Belediye Başkan Adayı Veli Tuna, seçim çalışmaları kapsamında Serdaroğlu Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya geldi. Tuna’ya CHP Aydın Milletvekili Hüseyin Yıldız da eşlik etti.
 • Köşk Adayı Nuri Güler Ve Semiha Öyüş, Kayalık Mahallesi Sakinleriyle Bir Araya Geldi Cumhur İttifakı Köşk Belediye Başkan Adayı Nuri Güler, AK Parti Aydın 22. ve 24.dönem milletvekili Semiha Öyüş ile birlikte Akçaköy Kayalık Mahallesi’ni ziyaret etti.
 • İYİ Partili Tuna, 'Köşk'ün Yerel Ürünlerine Değer Katacağız' İYİ Parti Köşk Belediye Başkan Adayı Veli Tuna, “Zeytin, İncir, Kestane festivalleriyle hem Köşk’ün yerel ürünlerine hem de çiftçi ve esnafımıza sahip çıkacağız” dedi.
 • Rıfat Kadri Kılınç'tan 'İstiklal Marşı' Mesajı AYDIN – AK Parti’li Köşk Belediye Başkanı Rıfat Kadri Kılınç, milli mücadele günlerinin heyecanını destansı bir şekilde yansıtan İstiklal Marşı’nın dün olduğu gibi bugün de Türk milletinin kalplerini birleştirdiğini bildirdi.
 • Başkan Çerçioğlu, Köşklü Kadınlarla Buluştu Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, Köşk’te 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü buluşmasında kadınlarla bir araya geldi.
 • Cumhur İttifakı Köşk'te Gövde Gösterisi Yaptı Ak Parti’nin kalesi Köşk ilçesinde Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Nuri Güler’in seçim ofisi açılışı mitinge dönüştü. Cadde ve sokakların kalabalık nedeniyle kapandığı seçim ofisi açılışında Köşk Belediye Başkanı Nuri Güler ve Aydın Büyükşehir Belediye başkan Adayı Mustafa Savaş projelerini açıkladı.
 • 53 Lira 70 Kuruşu Olsaydı, Dünyanın En Mutlu Kadını Olacaktı Aydın’ın Köşk ilçesinde yaşayan 59 yaşındaki Melehat Sev, Dünya Kadınlar Günü’nde kadın olduğuna adeta pişman oldu. Kimsesi olmayan ve yalnız başına yaşayan kadın, hastalanıp tarla ve bahçelere gündelik işine gidemeyince 53 lira 70 kuruş olan elektrik borcunu ödeyemedi. Kimseye bir şey de diyemeyen kadının elektrikleri 53 lira 70 kuruş olan borcundan dolayı kesildi, olayın altından da ilginç bir hayat hikayesi çıktı.
 • AK Partili Adayın Köy Ziyareti Mitinge Dönüştü Cumhur İttifakı’nın Köşk Belediye başkan Adayı Nuri Güler’in köy ziyaretleri mitinge dönüştü. İlçeye Bağlı Başçayır Mahallesi’ne ziyaret eden Nuri Güler’i yüzlerce kişi karşıladı. Köşk ilçesini hak ettiği yere taşıyacaklarını belirten Güler, tüm projelerinin hazır olduğunu belirterek halktan yetki istedi.
 • Tuna; 'Göreve Gelmeden Mahallelerin Sorunlarını Çözüyoruz' İYİ Parti Köşk Belediye Başkan Adayı Veli Tuna, Yavuzköy Mahallesi’nde Aydın Büyükşehir Belediyesi tarafından yürütülen parke döşeme çalışmalarını yerinde inceledi.
 • Veli Tuna, Köşk Deve Güreşlerine Katıldı Köşk Belediyesi tarafından düzenlenen 10. Geleneksel Deve Güreşleri Şenliği’ne katılan İyi Parti Köşk Belediye Başkan Adayı Veli Tuna’ya güreş severler yoğun ilgi gösterdi.
 • Köşk Belediyesi 10. Geleneksel Deve Güreşi Festival Renkli Geçti Köşk Belediyesi tarafından bu yıl 10.’su gerçekleştirilen geleneksel deve güreşi festivali renkli görüntülere sahne oldu. Sabahın erken saatlerinde başlayan deve güreşleri Başcazgır Halil Coşkun’un başarılı sunumu ile akşama kadar devam etti. Güreşi izleyen ve önümüzdeki dönem için belediye başkan adayı gösterilmeyen Rıfat Kadri Kılınç, festivalde halkı ile kucaklaşıp helalleşti.
 • Hobi Olarak Başladı, Geçim Kaynağı Oldu Aydın’ın Köşk İlçesi’ne bağlı kırsal Koçak Mahallesi’nde yaşayan Ertan Çakır, hobi olarak başladığı sepet örme işini meslek edindi. Çocukluğunda köyün ihtiyarlarından öğrendiği sepet örme işini sayesinde yılın 12 ayı kendisine iş bulan Ertan Çakır, bölge çiftçisinin sepet ihtiyacını karşılayan tek isim oldu.
 • Ilıdağ 300 Tonluk Su Deposuna Kavuşuyor Köşk Belediye Başkan Adayı Veli Tuna, vatandaşlardan gelen talepler doğrultusunda Çiftlik ve Ilıdağ mahallelerinde incelemelerde bulundu.
 • Başkan Çerçioğlu Açıklaması 'Köşk Daha İyi Olacak' Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, Köşk’te İYİ Parti Köşk Belediye Başkan Adayı Veli Tuna’nın seçim ofisinin açılışını yaptı.
 • Köşk'te Cumhur İttifakı El Birliği İle Çalışmalarına Devam Ediyor AK Parti’nin Aydın’daki kalesi Köşk ilçesinde Cumhur İttifakı adayı Nuri Güler ve ekibi Belediye Başkanı Rıfat Kadri Kılınç’ı makamında ziyaret edip çalışma planlarını değerlendirdiler. Belediye Başkanı Rıfat kadri Kılınç’ın desteğini alan ekip saha çalışmalarına birlikte yapmaya başladı.
 • Cumhur İttifakı Köşk Başkan Adayı Güler, Kadrosunu Açıkladı Cumhur İittifakı’nın Köşk Belediye başkan Adayı Nuri Güler, ekibini belirledi. Nuri Güler’in Belediye Meclis Üyesi listesi seçmeni memnun ederken, Köşk ilçesinde hizmetlerin artarak devam edeceği belirtildi.
 • Aydın'ın Verimli Dağlarında Karasabana Alternatif Bulunmadı Türkiye’nin en verimli topraklarına sahip illerin başında gelen Aydın’ın incir ve zeytin üretiminin yapıldığı dağlarında karasabana alternatif bulunmadı. Her türlü teknolojiye sahip olan köylüler yamaç olan arazilerini sadece atlarla sürüp işleyebiliyor. İlde iki atı olup atlarla çift sürebilen herkes ise günlüğü 300 ile 400 TL’ye iş yaparak aylık yaklaşık 9 bin lira ile 12 bin lira arasında para kazanabiliyor. Oldukça iyi bir geliri olmasına rağmen dağlık bölgelerde en büyük sıkıntıların başında işçi sıkıntısı geliyor.
 • O Sevindi, Herkes Üzüldü Aydın’ın Köşk ilçesinde dün gece oynanan halı saha maçında gol attıktan sonra fenalaşan 33 yaşındaki genç hayatını kaybetti. Maçta çok iyi bir performans sergilediği ve gol attığı öğrenilen 3 çocuk babası Recep Kılıç, gol sevinci yaşarken aniden fenalaştı. Hastaneye kaldırılan genç doktorların tüm müdahalesine rağmen hayatını kaybetti.
 • Bu İşletme Hem Ekonomiye Hem De Sağlığa Destek Veriyor Aydın’ın Köşk ilçesinde yaklaşık 40 yıldır faaliyetlerini sürdüren Osman Akça İncir İşletmesi sosyal sorumluluk projeleri ile örnek oluyor. Bölgedeki binlerce kişiye istihdam oluşturan işletmede Kızılay’a kan bağışları da rutin hale geldi. İşletmeye Kızılay’ın kan bağış tırı önünde Osman Akça İncir İşletmesi’nde çalışanlar kan bağışında bulunmak için uzun kuyruklar oluşturdu.
 • Cumhur İttifakı Köşk'te Tek Yürek Oldu Cumhur İttifakı Köşk Belediye Başkan Adayı Nuri Güler, AK Parti 22. ve 23. Dönem Aydın Milletvekili ve 59. Hükümet’in Kültür ve Turizm Bakanı Atilla Koç ile birlikte çalışmalarına hız verdi. Köşk Belediye Başkanı Rıfat Kadri Kılınç, AK Parti İlçe Başkanı Halil Mollaoğlu, MHP İlçe Başkanı Levent Güler ve partililerin de katıldığı toplantıda konuşan Atilla Koç, birlik beraberlik mesajları vererek “Şahsımız için değil hepimiz Köşk ilçemiz ve halkımız için bir ve beraber olmalıyız” dedi.
 • ASKİ'nin Alt Yapı Yatırımları Aralıksız Sürüyor Aydın Büyükşehir Belediyesi’nin alt ve üst yapı yatırımları il genelinde hız kesmeden devam ediyor.
 • Köşk Belediye Başkan Adayı Güler Açıklaması Ortak Akıl İle Yöneteceğiz Cumhur ittifakının Köşk Belediye Başkan Adayı Nuri Güler Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Savaş ile birlikte Köşk’te alana indi. Mahalle mahalle dolaşan Güler, AK Parti’nin kalesi Köşk’te hizmetlerin devam etmesi için vatandaşlardan destek istedi. Halkla kucaklaşan Güler, “Köşk’ü ortak akılla yöneteceğiz” dedi.
 • Aydın'da 'Kestane Gal Arısı Zararlısı' Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı Aydın’ın Köşk ilçesinde Muğla Orman Bölge Müdürlüğünce koordine edilen “Kestane Gal Arısı Zararlısı” bilgilendirme toplantısı yapıldı.
 • İşadamı Yaşar Baş, Köşk'te DP'den Aday Oldu Aydın’ın Köşk ilçesinde seçimlere 2 aydan daha az bir zaman kala siyasi dengeler değişmeye başladı. Daha önce AK Parti’den aday adayı olan işadamı Yaşar Baş, partisinden istifa ederek DP’den aday oldu. Yaşar Baş’ın adaylığı ile birlikte 31 Mart seçimlerinde Köşk ilçesinde AK Parti’den Nuri Güler, İyi Parti’den Veli Tuna, Demokrat Parti’den de Yaşar Baş seçimlere girecek.
 • Neslihan, Dua Ve Gözyaşları İle Son Yolculuğuna Uğurlandı Aydın’ın Köşk ilçesine bağlı Ilıdağ Mahallesi’nden tedavi için geldiği hastanenin karşısında geçirdiği trafik kazası sonucu hayatını kaybeden 22 yaşındaki Neslihan Dere dua ve gözyaşları arasında toprağa verildi. Yüzlerce kişinin katıldığı cenaze töreninden Neslihan’ın yakınlarının ağıtları yürekleri dağladı.
 1  2  ...  15 

ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !