KÖŞK HABERLERİ / Aydın

 • Başkan Çeçrioğlu, Yavuzköy'de Keşkek Hayrına Katıldı Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu Köşk Yavuzköy’de düzenlenen keşkek hayrına katılarak vatandaşlarla bir araya geldi.
 • Cumhur İttifakı Adayı Güler; Köşk'te Hemşehrileri İle Bir Araya Geldi Cumhur ittifakı Köşk Belediye Başkan Adayı Nuri Güler, seçim çalışmalarını Köşk Işık Kıraathanesi’nde devam etti. Halka seslenen Başkan Adayı Nuri Güler, halkla omuz omuza olup Belediyeyi ortak akıl ile yöneteceklerini söyledi.
 • Özlem Çerçioğlu'ndan Köşk Ilıdağ'da Miting Gibi Temel Atma Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu Köşk’ün Ilıdağ Mahallesi’nde içme suyu deposunun temel atma törenini gerçekleştirdi.
 • Başçayır İtfaiye Tankerine Kavuştu İYİ Parti Köşk Belediye Başkan Adayı Veli Tuna, seçilmeden getirdiği hizmetlere devam ediyor.
 • Köşk İYİ Parti'den Çanakkale Zaferi İçin Fener Alayı Çanakkale Zaferi’nin 104. Yılında Köşk’te yüzlerce kişi ellerinde meşalelerle fener alayına katıldı.
 • Başkan Adayı Güler, Meşalelerle Karşılandı Cumhur İttifakı Köşk Belediye Başkan Adayı Nuri Güler, seçim çalışmaları kapsamında ziyaret ettiği Başçayır Mahallesi’nde meşalelerle karşılandı. Programa katılan Kültür ve Turizm eski Bakanı Atilla Koç, hemşerilerine 18 Mart’ın önemini anlattı.
 • Cumhur İttifakı Adayı Güler Akçaköy'de Halkla Buluştu Cumhur İttifakı Köşk Belediye Başkan Adayı Nuri Güler, ilçeye bağlı Akçaköy Mahallesi’nde halkla kucaklaştı. Başkan Güler’e AK Parti ve MHP yöneticilerinin yanı sıra Kültür ve Turizm eski Bakanı Atilla Koç ve Ak Parti Aydın Milletvekili Bekir Kuvvet Erim eşlik etti.
 • Cumhur İttifakının Çiftlik Mitingi Dua İle Başladı Cumhur İttifakı Köşk Belediye Başkan Adayı Nuri Güler ve ekibinin seçim çalışmaları kapsamında Köşk Çiftlik mahallesini ziyaret etti. Mitinge dönüşen köy ziyaretindeki konuşmalar Yenizelanda’da Müslümanlara yönelik gerçekleştirilen menfur terör saldırısında şehit düşenlerin ruhuna okunan dualarla başladı.
 • Köşk Adayı Veli Tuna, Çalışmalarını Yavuzköy'de Sürdürdü İYİ Parti Kosk Belediye Baskan Adayı Veli Tuna, seçim çalışmalarını Yavuzköy Mahallesinde sürdürdü.
 • Köşk Adayı Tuna, Yeni Zelanda'daki Terör Saldırısı Nedeniyle Seçim Ziyaretini İptal Etti İYİ Parti Köşk Belediye Başkan Adayı Veli Tuna, Yeni Zelanda’da Müslümanlara yönelik yapılan terör saldırısı nedeniyle seçim ziyaretini iptal etti.
 • Cumhur İttifakı Köşk Adayı Nuri Güler, Gökkiriş Sakinleriyle Buluştu AYDIN – Cumhur İttifakı’nın AK Partili Köşk Belediye Başkan adayı Nuri Güler, seçim çalışmaları kapsamında ziyaret ettiği Gökkiriş Mahallesinde vatandaşların sorunlarını dinledi.
 • Tuna, Serdaroğlu Mahallesi'ni Ziyaret Etti Millet İttifakı Köşk Belediye Başkan Adayı Veli Tuna, seçim çalışmaları kapsamında Serdaroğlu Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya geldi. Tuna’ya CHP Aydın Milletvekili Hüseyin Yıldız da eşlik etti.
 • Köşk Adayı Nuri Güler Ve Semiha Öyüş, Kayalık Mahallesi Sakinleriyle Bir Araya Geldi Cumhur İttifakı Köşk Belediye Başkan Adayı Nuri Güler, AK Parti Aydın 22. ve 24.dönem milletvekili Semiha Öyüş ile birlikte Akçaköy Kayalık Mahallesi’ni ziyaret etti.
 • İYİ Partili Tuna, 'Köşk'ün Yerel Ürünlerine Değer Katacağız' İYİ Parti Köşk Belediye Başkan Adayı Veli Tuna, “Zeytin, İncir, Kestane festivalleriyle hem Köşk’ün yerel ürünlerine hem de çiftçi ve esnafımıza sahip çıkacağız” dedi.
 • Rıfat Kadri Kılınç'tan 'İstiklal Marşı' Mesajı AYDIN – AK Parti’li Köşk Belediye Başkanı Rıfat Kadri Kılınç, milli mücadele günlerinin heyecanını destansı bir şekilde yansıtan İstiklal Marşı’nın dün olduğu gibi bugün de Türk milletinin kalplerini birleştirdiğini bildirdi.
 • Başkan Çerçioğlu, Köşklü Kadınlarla Buluştu Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, Köşk’te 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü buluşmasında kadınlarla bir araya geldi.
 • Cumhur İttifakı Köşk'te Gövde Gösterisi Yaptı Ak Parti’nin kalesi Köşk ilçesinde Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Nuri Güler’in seçim ofisi açılışı mitinge dönüştü. Cadde ve sokakların kalabalık nedeniyle kapandığı seçim ofisi açılışında Köşk Belediye Başkanı Nuri Güler ve Aydın Büyükşehir Belediye başkan Adayı Mustafa Savaş projelerini açıkladı.
 • 53 Lira 70 Kuruşu Olsaydı, Dünyanın En Mutlu Kadını Olacaktı Aydın’ın Köşk ilçesinde yaşayan 59 yaşındaki Melehat Sev, Dünya Kadınlar Günü’nde kadın olduğuna adeta pişman oldu. Kimsesi olmayan ve yalnız başına yaşayan kadın, hastalanıp tarla ve bahçelere gündelik işine gidemeyince 53 lira 70 kuruş olan elektrik borcunu ödeyemedi. Kimseye bir şey de diyemeyen kadının elektrikleri 53 lira 70 kuruş olan borcundan dolayı kesildi, olayın altından da ilginç bir hayat hikayesi çıktı.
 • AK Partili Adayın Köy Ziyareti Mitinge Dönüştü Cumhur İttifakı’nın Köşk Belediye başkan Adayı Nuri Güler’in köy ziyaretleri mitinge dönüştü. İlçeye Bağlı Başçayır Mahallesi’ne ziyaret eden Nuri Güler’i yüzlerce kişi karşıladı. Köşk ilçesini hak ettiği yere taşıyacaklarını belirten Güler, tüm projelerinin hazır olduğunu belirterek halktan yetki istedi.
 • Tuna; 'Göreve Gelmeden Mahallelerin Sorunlarını Çözüyoruz' İYİ Parti Köşk Belediye Başkan Adayı Veli Tuna, Yavuzköy Mahallesi’nde Aydın Büyükşehir Belediyesi tarafından yürütülen parke döşeme çalışmalarını yerinde inceledi.
 • Veli Tuna, Köşk Deve Güreşlerine Katıldı Köşk Belediyesi tarafından düzenlenen 10. Geleneksel Deve Güreşleri Şenliği’ne katılan İyi Parti Köşk Belediye Başkan Adayı Veli Tuna’ya güreş severler yoğun ilgi gösterdi.
 • Köşk Belediyesi 10. Geleneksel Deve Güreşi Festival Renkli Geçti Köşk Belediyesi tarafından bu yıl 10.’su gerçekleştirilen geleneksel deve güreşi festivali renkli görüntülere sahne oldu. Sabahın erken saatlerinde başlayan deve güreşleri Başcazgır Halil Coşkun’un başarılı sunumu ile akşama kadar devam etti. Güreşi izleyen ve önümüzdeki dönem için belediye başkan adayı gösterilmeyen Rıfat Kadri Kılınç, festivalde halkı ile kucaklaşıp helalleşti.
 • Hobi Olarak Başladı, Geçim Kaynağı Oldu Aydın’ın Köşk İlçesi’ne bağlı kırsal Koçak Mahallesi’nde yaşayan Ertan Çakır, hobi olarak başladığı sepet örme işini meslek edindi. Çocukluğunda köyün ihtiyarlarından öğrendiği sepet örme işini sayesinde yılın 12 ayı kendisine iş bulan Ertan Çakır, bölge çiftçisinin sepet ihtiyacını karşılayan tek isim oldu.
 • Ilıdağ 300 Tonluk Su Deposuna Kavuşuyor Köşk Belediye Başkan Adayı Veli Tuna, vatandaşlardan gelen talepler doğrultusunda Çiftlik ve Ilıdağ mahallelerinde incelemelerde bulundu.
 • Başkan Çerçioğlu Açıklaması 'Köşk Daha İyi Olacak' Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, Köşk’te İYİ Parti Köşk Belediye Başkan Adayı Veli Tuna’nın seçim ofisinin açılışını yaptı.
 • Köşk'te Cumhur İttifakı El Birliği İle Çalışmalarına Devam Ediyor AK Parti’nin Aydın’daki kalesi Köşk ilçesinde Cumhur İttifakı adayı Nuri Güler ve ekibi Belediye Başkanı Rıfat Kadri Kılınç’ı makamında ziyaret edip çalışma planlarını değerlendirdiler. Belediye Başkanı Rıfat kadri Kılınç’ın desteğini alan ekip saha çalışmalarına birlikte yapmaya başladı.
 • Cumhur İttifakı Köşk Başkan Adayı Güler, Kadrosunu Açıkladı Cumhur İittifakı’nın Köşk Belediye başkan Adayı Nuri Güler, ekibini belirledi. Nuri Güler’in Belediye Meclis Üyesi listesi seçmeni memnun ederken, Köşk ilçesinde hizmetlerin artarak devam edeceği belirtildi.
 • Aydın'ın Verimli Dağlarında Karasabana Alternatif Bulunmadı Türkiye’nin en verimli topraklarına sahip illerin başında gelen Aydın’ın incir ve zeytin üretiminin yapıldığı dağlarında karasabana alternatif bulunmadı. Her türlü teknolojiye sahip olan köylüler yamaç olan arazilerini sadece atlarla sürüp işleyebiliyor. İlde iki atı olup atlarla çift sürebilen herkes ise günlüğü 300 ile 400 TL’ye iş yaparak aylık yaklaşık 9 bin lira ile 12 bin lira arasında para kazanabiliyor. Oldukça iyi bir geliri olmasına rağmen dağlık bölgelerde en büyük sıkıntıların başında işçi sıkıntısı geliyor.
 • O Sevindi, Herkes Üzüldü Aydın’ın Köşk ilçesinde dün gece oynanan halı saha maçında gol attıktan sonra fenalaşan 33 yaşındaki genç hayatını kaybetti. Maçta çok iyi bir performans sergilediği ve gol attığı öğrenilen 3 çocuk babası Recep Kılıç, gol sevinci yaşarken aniden fenalaştı. Hastaneye kaldırılan genç doktorların tüm müdahalesine rağmen hayatını kaybetti.
 • Bu İşletme Hem Ekonomiye Hem De Sağlığa Destek Veriyor Aydın’ın Köşk ilçesinde yaklaşık 40 yıldır faaliyetlerini sürdüren Osman Akça İncir İşletmesi sosyal sorumluluk projeleri ile örnek oluyor. Bölgedeki binlerce kişiye istihdam oluşturan işletmede Kızılay’a kan bağışları da rutin hale geldi. İşletmeye Kızılay’ın kan bağış tırı önünde Osman Akça İncir İşletmesi’nde çalışanlar kan bağışında bulunmak için uzun kuyruklar oluşturdu.
 • Cumhur İttifakı Köşk'te Tek Yürek Oldu Cumhur İttifakı Köşk Belediye Başkan Adayı Nuri Güler, AK Parti 22. ve 23. Dönem Aydın Milletvekili ve 59. Hükümet’in Kültür ve Turizm Bakanı Atilla Koç ile birlikte çalışmalarına hız verdi. Köşk Belediye Başkanı Rıfat Kadri Kılınç, AK Parti İlçe Başkanı Halil Mollaoğlu, MHP İlçe Başkanı Levent Güler ve partililerin de katıldığı toplantıda konuşan Atilla Koç, birlik beraberlik mesajları vererek “Şahsımız için değil hepimiz Köşk ilçemiz ve halkımız için bir ve beraber olmalıyız” dedi.
 • ASKİ'nin Alt Yapı Yatırımları Aralıksız Sürüyor Aydın Büyükşehir Belediyesi’nin alt ve üst yapı yatırımları il genelinde hız kesmeden devam ediyor.
 • Köşk Belediye Başkan Adayı Güler Açıklaması Ortak Akıl İle Yöneteceğiz Cumhur ittifakının Köşk Belediye Başkan Adayı Nuri Güler Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Savaş ile birlikte Köşk’te alana indi. Mahalle mahalle dolaşan Güler, AK Parti’nin kalesi Köşk’te hizmetlerin devam etmesi için vatandaşlardan destek istedi. Halkla kucaklaşan Güler, “Köşk’ü ortak akılla yöneteceğiz” dedi.
 • Aydın'da 'Kestane Gal Arısı Zararlısı' Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı Aydın’ın Köşk ilçesinde Muğla Orman Bölge Müdürlüğünce koordine edilen “Kestane Gal Arısı Zararlısı” bilgilendirme toplantısı yapıldı.
 • İşadamı Yaşar Baş, Köşk'te DP'den Aday Oldu Aydın’ın Köşk ilçesinde seçimlere 2 aydan daha az bir zaman kala siyasi dengeler değişmeye başladı. Daha önce AK Parti’den aday adayı olan işadamı Yaşar Baş, partisinden istifa ederek DP’den aday oldu. Yaşar Baş’ın adaylığı ile birlikte 31 Mart seçimlerinde Köşk ilçesinde AK Parti’den Nuri Güler, İyi Parti’den Veli Tuna, Demokrat Parti’den de Yaşar Baş seçimlere girecek.
 • Neslihan, Dua Ve Gözyaşları İle Son Yolculuğuna Uğurlandı Aydın’ın Köşk ilçesine bağlı Ilıdağ Mahallesi’nden tedavi için geldiği hastanenin karşısında geçirdiği trafik kazası sonucu hayatını kaybeden 22 yaşındaki Neslihan Dere dua ve gözyaşları arasında toprağa verildi. Yüzlerce kişinin katıldığı cenaze töreninden Neslihan’ın yakınlarının ağıtları yürekleri dağladı.
 • Aranan Zanlı Suçta Kullandığı Silahlarla Birlikte Yakalandı AYDIN – Aydın’ın Köşk ilçesinde, jandarma ekiplerinin yaptığı denetimlerde kasten adam öldürmeye teşebbüs suçundan aranan bir zanlı yakalandı.
 • Başkan Çerçioğlu, Köşk Muhtarlarıyla Buluştu Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, Köşk ilçesi genelinde görev yapan mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi.
 • Başkan Kılınç, Veda Ziyaretlerine Başladı Aydın’ın Köşk ilçesinde AK Parti’den 2 dönem belediye başkanlığı yapan ve 31 Mart yerel seçimleri için aday gösterilmeyen Belediye Başkanı Rıfat Kadri Kılınç, veda ziyaretlerine başladı. Veda ziyaretine ilçeye bağlı kırsal Ilıdağ Mahallesi’nden başlayan Başkan Rıfat Kadri Kılınç, görev süresi boyunca en iyi hizmeti vermeye çalıştığını belirterek köylülerden helallik isteyip kendi hakkını da helal ettiğini söyledi.
 • ASKİ, Köşk Sarıçam'da Yağmur Suyu Hat Çalışması Yaptı Aydın Büyükşehir Belediyesi ASKİ Genel Müdürlüğü ekipleri, Köşk ilçesinde uyguladığı yoğun yatırım programına bir çalışma daha ekledi.
 • Ilıdağ 300 Ton Kapasiteli Tatlı Su Deposuna Kavuşuyor AYDIN – Aydın Büyükşehir Belediyesi ASKİ ekipleri, Köşk’e bağlı Ilıdağ Mahallesinde 300 metreküp kapasiteli yeni tatlı su deposu yapıyor.
 • Başkanı Çerçioğlu; 'Köşk Daha İyi Olacak' Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, Aydınlılarla yaşadıkları yerlerde buluşmaya devam ediyor.
 • Kavaklı Anadolu Lisesi'nden 'Bir Çocuk Gülerse Dünya Güler' Projesi Aydın Özel Kavaklı Anadolu Lisesi öğrencileri, “Bir Çocuk Gülerse Dünya Güler” projesi kapsamında Köşk Cumayanı İlkokulu’nu ziyaret etti.
 • Aydın'da Damat Dehşeti Aydın’ın Köşk ilçesinde ailevi meselelerden dolayı kayınpederinin evine silahla basan bir şahıs kayınpederi ile kayınvalidesini vurdu. Damatları tarafından ağır yaralanan anne-baba hastaneye kaldırıldı.
 • Köşk Belediye Başkanı Kılınç; AK Parti'nin Neferi, Davamızın Savunucusuyum Aydın’ın Köşk ilçesinde 2 dönem belediye başkanlığı yapan ve görev süresinde Köşk ilçesini AK Parti’nin kalesi haline getiren ancak son seçimlerde aday gösterilmeyen Köşk Belediye Başkanı Rıfat Kadri Kılınç yaptığı basın açıklaması ile kesinlikle küskün olmadığını belirtti. Verilen görevi en iyi şekilde yapmaya gayret ettiğini belirten Başkan Kılınç, “İlçemin gelişip kalkınması için partime yakışır bir şekilde hizmet etmeye çalıştım. AK Parti’nin bir neferi olarak, partimizin ve adaylarımızın arkasındayım” dedi.
 • Köşk'te Araç Kundaklama Olayı Aydın’ın Köşk ilçesinde AK Parti’den belediye başkan aday adayı olan Yaşar Baş’a ait otomobil henüz kimliği belirlenemeyen kişi ya da kişilerce kundaklandı. Polis tarafından el konulan olayda aracı kundaklayıp kaçtığı belirtilen şahsın yakalanması için çalışma başlatıldı.
 • Köşk'te Mobese Sistemi Faaliyete Geçti AYDIN – AK Parti’li Köşk Belediyesi tarafından ilçeye kazandırılan mobese sistemi, İlçe Emniyet Amirliğine teslim edildi.
 • Köşk Yeraltı Otoparkı Projesi Tamamladı AYDIN – AK Parti’li Köşk Belediyesi tarafından tamamlanan 200 araçlık yer altı otopark projesi halkın hizmetine sunuldu.
 • Jandarmanın Denetiminde Tarihi Eser Ve Değerli Taş Ele Geçirildi AYDIN – Aydın’da, jandarma ekiplerinin il genelinde aralıksız sürdürdükleri denetimlerde 8 adet Osmanlı dönemine ait tarihi eser ile 10 adet değerli taş ele geçirildi.
 • Başkan Kılınç, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü Kutladı Köşk Belediye Başkanı Rıfat Kadri Kılınç, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.
 • Gazeteci Kılınç'ın Acı Günü Aydınlı gazeteci Durmuş Ali Kılınç’ın babası ve İhlas Haber Ajansı Aydın Bölge Müdürü İbrahim Kılınç’ın amcası Halit Kılınç tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.
 • Amcaoğlunun Boğazını Kesen Zanlı 53 Ay Sonra Yakalandı Aydın’ın Köşk ilçesinde, 2014 yılı Ağustos ayında amcaoğlunu av tüfeğiyle vurarak yaralayan ve daha sonra boğazını kesen zanlı, jandarmanın operasyonu sonucu 4 yıl 5 ay sonra yakalandı.
 • Yaralı Şahini, Hayvan Sever Vatandaş Sahip Çıktı Aydın’da avcılar tarafından yaralanan bir şahin, çevrecilerin ve hayvan severlerin tüm çabalarına rağmen kurtarılmadı.
 • Üniversite Öğrencileri, Gündeliğe Gidip İhsan Kemal'e Tekerlekli Sandalye Aldı Aydın’ın Köşk ilçesine bağlı kırsal Akçaköy Orta Mahalle’de yaşayan 8 yaşındaki İhsan Kemal Yılmaz artık okula annesinin sırtında değil tekerlekli sandalyesi ile gidecek. Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) Edebiyat Fakültesi’nden bir grup gönüllü üniversite öğrencisi tarım işçisi olarak gündeliğe gidip biriktirdikleri parayı İhsan Kemal’e tekerlekli sandalye alınması için Aymelek Derneği’ne bağışladı. Alınan tekerlekli sandalye köyde yaşayan İhsan Kemal’e teslim edildi.
 • Başkan Kılınç'ın Yeni Yıl Mesajı AYDIN – AK Parti’li Köşk Belediye Başkanı Rıfat Kadri Kılınç, 2019 yılının ülkemiz, milletimiz ve tüm insanlık için hayırlı bir yıl olmasını dileyerek, yeni yılın tüm dünyaya barış, huzur ve kardeşlik getirmesini temenni etti.
 • Aydın'da İkamet Yangını Aydın’ın Köşk ilçesine bağlı Cumadere Mahallesi’nde yaşayan yaşlı bir kadının evinde yangın çıktı. Yanan evden hafif yaralı olarak kurtarılan 74 yaşındaki Hürmüs Haykır Adnan Menderes Üniversitesi Hastanesi’ne kaldırılırken yalnız başına yaşadığı ve durumunun da iyi olmadığı öğrenilen yaşlı kadının evi tamamen yanarak kullanılamaz hale geldi.
 • AK Parti İlçe Başkanı Mollaoğlu'ndan Başkan Kılınç'a Ziyaret AK Parti Köşk İlçe Başkanı Halil Mollaoğlu, Köşk Belediye Başkanı Rıfat Kadri Kılınç’ı makamında ziyaret etti.
 • Doğa Koruma Ekipleri Karlı Bölgelerde Tavşanlar İçin Seferber Oldu Aydın’da kış mevsimin kendini göstermesi ile birlikte av koruma ve kontrol faaliyetleri de aralıksız devam ediyor. Ekipler karlı zirvelerde tavşanlar için seferber oldu.
 • Köşk Belediyesi Personelinden Başkan Kılınç'a Destek Köşk Belediyesi personeli, adaylık sürecinde Başkan Kılınç ile birlikte olduğunu göstermek ve destekçisi olduklarını ifade etmek amacıyla Belediye Başkan Yardımcı Özay Özhan ile birlikte belediye hizmet binasında bir araya geldi.
 • Domatese Zam Yolda Türkiye’deki sera domatesi üretiminde kalite ve ürünün artmasına rağmen maliyet artışı ve dış pazarın genişlemesinin fiyatları artıracağı belirtildi.
 • Aydın'da 5 İşyerine 20 Bin Lira Ceza Kesildi AYDIN – Aydın Ticaret İl Müdürlüğü tarafından geçtiğimiz Kasım ayı içerisinde yapılan çalışmalarda usulsüzlük tespit edilen 5 işyerine 20 bin 115 lira ceza kesildi.
 • Köşk Belediyesi Personelinden Dostluk Turnuvası Köşk Belediyesi personelleri tarafından düzenlenen halı saha dostluk futbol turnuvası renkli görüntülere sahne oldu.
 • Köşk'te STEM Sınıfı Açıldı Aydın İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yürütülen STEM Projesi’nin 75’inci Sınıfı, Köşk 100. Yıl Atatürk Ortaokulu’nda açıldı.
 • Aydın'da Tarihi Eser Kaçakçılığı Operasyonu Aydın’ın Köşk ilçesinde tarihi eser kaçakçılığı yapan bir kişi Jandarma tarafından gözaltına alındı.
 • Eşin Ve Ekibi Sözünü Tuttu, İsmail En Mutlu Günlerinden Birini Yaşadı Aydın’ın Köşk ilçesinin Menteşe mahallesinde seçim çalışmaları yaparken Rıdvan Eşin ve ekibi ile tanışan 13 yaşındaki DMD hastası İsmail Durmuş en mutlu günlerinden birini yaşadı. Koyu bir Galatasaray taraftarı olan İsmail spor kulübünün armalı malzemelerine kavuştu.
 • Köşklü Öğrenciler Dilek Yarımadası'nı Gezdi Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından finanse edilen ‘Temiz Çevre, Sağlıklı Gelecek’ isimli proje kapsamında Köşk Anadolu İmam Hatip Lisesi okul öğretmenleri ve 100 öğrencinin katılımıyla Güzelçamlı Mahallesinde bulunan Dilek Yarımadası-Büyük Menderes Deltası Milli Parkı’nı gezdi.
 • Başkan Kılınç'ın Öğretmenler Günü Mesajı Köşk Belediye Başkanı Rıfat Kadri Kılınç, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.
 • Büyükşehir Köşk'ü Dinledi Büyükşehir Belediyesi’nin bürokratları Aydın’ı bir uçtan bir uca dolaşan mobil araçta vatandaşlarla buluşarak onların taleplerini dinleyip bu talepleri yerine getiriyor. Vatandaşlarla yaşadıkları yerlerde buluşup onların taleplerini dinlemek için Aydın Büyükşehir Belediyesi tarafından özel olarak dizayn edilen büyükşehir TIR’ı bugün Köşklü vatandaşlarla bir araya geldi.
 • Köşk'e Kurulacak Pilot Gıda İşleme Tesisi Tanıtıldı ADÜ Köşk Meslek Yüksek Okulu (MYO), Köşk Kaymakamlığı, Köşk Belediyesi ile Kültür ve Turizm eski Bakanı Atilla Koç’un destekleriyle kurulacak olan gıda işleme pilot tesisi proje tanıtım toplantısı gerçekleşti.
 • Aydın'da Ağaçlar Mevsimi Şaşırdı Aydın’da uzun süredir mevsim normalleri üzerinde seyreden sıcak hava nedeniyle ağaçlar yeniden çiçek açtı.
 1  2  ...  14  15